sadsad x
asdasd
Üye Ol %10 İndirim Kazan
Üye Ol %10 İndirim Kazan
Öne Çıkanlar
Three Nights EDP Kadın Parfüm
THREE NIGHTS KADIN Armut ve kuş üzümünün meyve tonları ile gardenya yaprakları ve yaseminin çiçeksi dokunuşları buluşuyor.
Three Nights Erkek Parfüm
THREE NIGHTS ERKEK İnce zevklere hitap eden orta nota odunsu öğeler ve baharatlardan oluşmakta.
Forever Spring Black Sensation Erkek Parfüm
FOREVER SPRING Limon ve yeşil yaprakların ferahlatıcı etkisi ile tanışmanın tam zamanı.
Blog Yazılarımız
Parfüm Kalıcılığını Artırmanın Yolları

Parfüm denilince hepimizin neredeyse ilk beklentisini kalıcılığın yüksek olması oluşturuyor. Özellikle bu konuda hassasiyeti olan bir kişiler...

Kolonya Virüsleri Öldürür mü?

Günümüzde içinde bulunduğumuz hastalıklar ve bunların sebep olduğu virüs, bakteri gibi hastalığı bulaştırma etmenlerine karşı aldığımız tıbbi çözüm bileşenimiz dezenfektanlardır.

Hediye Parfüm Seçimi İçin İpuçları

Hediye alacağımız kişinin ne tür parfümler kullandığını biliyorsak o notaları içeren parfümlere yönelmemiz daha doğru olacaktır.

En Kaliteli Parfümler Paris Flowers'de

İlk izlenim için koku son derece önemlidir. Eğlenceli, ferahlatıcı, tazeleyici veya gizemli olsun, bir koku kişiliğiniz hakkında çok fazla ipucu verebilir. Kokunun ruh halleri ve duyguları etkileme gücünü adeta sanata dönüştüren parfümler, her tarzdan kadına ve erkeğe hitap eder. Parfümden deodorant ve kolonyaya uzanan geniş yelpazeli koku koleksiyonu, girdiğiniz her ortamda baş döndüren bir etki bırakmanızı sağlar. En sıradan anları bile daha özel, sofistike ve çekici hale getiren en güzel parfüm çeşitleri arasından zevklerinize uygun seçimler yapabilirsiniz.


Erkek Parfüm

Herkese Uygun En İyi Parfüm Çeşitleri

Kokunuz, kendinizi yenilmez, cazibeli, öz güvenli ve şık hissetmeniz için tasarlanır. EDP, EDT, deodorant veya kolonya olarak parfüm markaları tarafından ayrılan tüm kokular, temelde farklı konsantrasyon seviyelerine sahiptir. Her bir farklı konsantrasyon seviyesi, kokunun kalıcılığını ve etkisini belirler. Bu nedenle kendiniz için en iyi parfüm markaları arasından alışveriş yapmadan önce farklı kategorilere göz atarak mükemmel kokuyu seçmeye yaklaşabilirsiniz.

  • EDP Parfüm: EDP nedir sorusu, parfüm alışverişine çıkan pek çok kadın veya erkeğin aklına ilk gelendir. Eau de parfum kısaltmasını ifade eden EDP, en zengin formüle ve en yüksek konsantrasyona sahiptir. Bu nedenle kalıcı parfüm markaları genellikle EDP konsantrasyon seviyesinde çalışır.
  • EDT Parfüm:EDP’den daha az parfüm esansı konsantrasyonuna sahip olduğundan genellikle EDT, günlük veya sıcak anların kokusu olarak bilir. Kalıcılığı nispeten daha kısa süreli olan Eau de toilette, tazelik ve ferahlık hissi bırakır.
  • Kolonya:En düşük parfüm esansı oranına sahip kolonya, genellikle erkekler tarafından tercih edilir. Anlık canlandırma ve tazelik hissi sağlayan 80 derece kolonya, aynı zamanda günlük hijyen ihtiyaçlarınız için harika bir seçenektir.
  • Deodorant:Vücut kokusunu önlemek için kullanılan deodorant erkek ve kadın seçenekleri, genellikle günlük bakım rutinlerinde tercih edilir. Ayrıca deodorant kadın ve erkek deodorant çeşitlerini parfümünüzle aynı koku ailesinden seçerek kalıcılığını artırabilirsiniz.

Kişiliğinizi Yansıtan Parfüm Çeşitleri

İster imza kokunuzu yaratmak ister günlük ferahlık hissini canlandırmak için bir parfüm seçmeye karar verin, kokunun sizden bir parça taşıması son derece önemlidir. Sizin için en özel parfüm, kişiliğinizi en iyi şekilde ifade eden ve karakterinizi yansıtan koku olacaktır. Ünlü parfüm markaları ve diğer koleksiyonlardaki koku aileleri hakkında daha fazlasını keşfederek doğru ürünü seçme yolunda ilerleyebilirsiniz.

  • Çiçeksi Parfümler:Narin gül notalarından romantik yasemin aromalarına uzanan geniş bir seçkiye sahip çiçekli kokular, en güzel kadın parfüm seçenekleri arasında yer alır. Zarif ve masumiyet taşıyan etkisiyle genellikle kadınlar tarafından tercih edilse de maskülen etkiler taşıyan çiçeksi aromalar da mevcuttur.
  • Odunsu Parfümler: Kalıcı parfüm markaları tarafından sıklıkla kullanılan odunsu aromalar, doğanın baskın ve cesur etkisini taşıyan kokular arasında yer alır. Zengin, sıcak ve dünyevi bir koku, özellikle şehirli bir yaşam tarzına sahip erkekler için son derece çekici olabilecek harika bir his uyandırır.
  • Taze Parfümler:Temiz ve canlandırıcı etkisiyle dikkat çeken fresh veya taze parfüm çeşitleri, mandalina, bergamot, lime, portakal, limon, su veya bitkisel notalara sahip kokular arasındadır. Baş döndürücü bir tazelik hissi uyandıran bu kokular, genellikle en kalıcı parfüm listelerinde yer almasa da sıcak yaz günlerinde son derece etkilidir.
  • Baharatlı Parfümler:Sıcak ve şehvetli bir koku yaratan misk, kakule, vanilya, zencefil ve biber özellikle erkeklerin favorileri arasındadır. Baharatların egzotik aromasının yaydığı lüks ve zarafet havası dolayısıyla baharatlı kokular genellikle en pahalı parfüm seçenekleri arasında yer alır. Zengin ve gizemli hissi sayesinde özel bir gecede veya kış aylarında hafızalara kazınan bir etki bırakır.
Kadın Parfüm

Zengin Aromalı Koku Seçenekleri

Zengin aromalı parfüm, ferahlatıcı kolonya veya temizlik hissi veren bir deodorant; mevsime, okazyona ve kişiliğinize uygun olarak stiliniz üzerinde tamamlayıcı bir etki bırakır. Koku, aynı zamanda sevdiklerinize ne kadar değer verdiğinizi göstermenin güzel ve düşünceli bir yoludur. Paris Flowers’ın parfüm sanatındaki uzmanlığı çerçevesinde yaratılan geniş koku seçkisi, her kadının ve erkeğin hoşlanabileceği alternatiflerden, cazip parfüm fiyatları ve kampanyalarından oluşur.

Deodorant

Büyüleyici aromalardan oluşan koku koleksiyonunda yer alan karizmatik, çekici ve sofistike erkek parfümleri, aynı zamanda sevdikleriniz için harika bir hediyedir. Siz de Paris Flowers’ın en ucuz parfüm fiyatları ile imza kokunuzu satın alabilir veya sevdikleriniz için kendi deodorant ve kolonya seçkinizi oluşturabilirsiniz.


Kolonya

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.