fbpx
paris flowers

Hakkımızda

Biz Kimiz?

2001 yılında DİNA DIŞ TİCARET firmasını kurarak yurt dışındaki kozmetik firmalarına kozmetik ambalajı ihracatı ile başladık. Daha sonra bu vesile ile tanıdığımız kozmetik firmaları ile iş birliğine girerek, yılların vermiş olduğu deneyimlerine ve halen kozmetik imalatçıları oluşuna güvenerek ve kozmetik imalatında başarılı olduklarına inanarak ekibimizi kurup yabancı ortaklarımızla parfüm imalatına karar verdik. 2012 Yılında parfüm ve kozmetik alanında deneyimli yabancı ortaklarımızla PARİS FLOWERS PARFÜM SANAYİ VE TİC. LTD.ŞTİ. ‘i kurduk. 2 yıllık ar-ge çalışmalarından sonra 2014’de üretime başladık. Dünyaca tanınmış markalara ham madde tedarik eden Fransa’daki firmalarla ve yine dünyaca ünlü markalara ambalaj tedarik eden firmalarla çalışıyoruz. İstedik ki Türkiye’ mizin de sözü edilen kaliteli bir parfümü olsun. Bu nedenle; en kaliteli malzemeyi kullanarak kaliteden ödün vermeden iddialı bir şekilde üretime başladık. Ürünlerimizin kalitesi ve kalıcılığına güveniyor en kısa zamanda Türkiye’de tanınan bir marka olacağımıza yürekten inanıyoruz.
Saygılarımızla.

Misyonunumuz

Üstün kaliteli, seçkin ve kalıcı olduğuna güvendiğimiz ürünlerimizi tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda daima yenilikçi bir ruhla insanların beğenisine sunmak .

Vizyonumuz

PARİS FLOWERS markasını en kısa zamanda dünyaca tanınmış markalarla rekabet eder duruma getirmek. Türkiye’de kaliteli parfüm üretilebildiğini kanıtlamak. Toplumun etik değerlerini göz önünde bulundurarak ve topluma karşı sorumluluğunun bilincinde olarak gelişmek. Güvenilirliğimizi ispatlamak ve sektörde tercih edilen bir marka olmak. Yenilikçi ve üstün kaliteyi daima ön plana çıkarmak ve en mükemmeli yakalamak.

paris flowers

SERTİFİKALARIMIZ

paris flowers

MARKA TESCİL BELGELERİMİZ

paris flowers

İŞ ORTAKLARIMIZ

X